Aktualności
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Damian Laskowski 537-844-840
d.laskowski@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Konrad Hałaczkiewicz 516-440-554
k.halaczkiewicz@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Życie może być prostsze

Inteligencja w domu
Drobne czynności pochłaniają mnóstwo czasu. Wyłączanie świateł i sprzętów, wietrzenie, zamykanie drzwi – to sekundy, które na przestrzeni tygodnia kumulują się do godzin. W inteligentnym domu wszystko dzieje się automatycznie, bez potrzeby angażowania naszej uwagi i czasu. System przy pomocy czujników na bieżąco monitoruje, co dzieje się w domu. Dane wysyłane są do centrali, która w razie potrzeby inicjuje określone działania. Przykładowo, gdy temperatura w domu zmieni się, system automatycznie zadba o komfort i otworzy okna lub włączy ogrzewanie.
Zyskaj 30 minut dziennie z inteligentnym domem FIBARO
30 minut – tyle wolnego czasu możesz zyskać każdego dnia. Brzmi zachęcająco? Taki wynik uzyskali amerykańscy badacze, gdy postanowili sprawdzić, ile czasu pozwala średnio zaoszczędzić system inteligentnego domu. Jak widać, dzięki rozwiązaniom smart home życie jest nie tylko wygodniejsze, ale łatwiej w nim znaleźć chwilę dla siebie.
Życie może być prostsze
Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy warto inwestować w inteligentny dom, spójrz na liczby. Aż 87% osób mieszkających w inteligentnych domach przyznaje, że automatyka ułatwia im życie, a 9/10 osób poleciłaby rozwiązania smart home innym.
Zaoszczędzone 30 minut dziennie – w skali roku to ponad 7 dni. Czy masz już pomysł, co zrobić z dodatkowymi tygodniem swojego życia?
Erdom Instalacje Płock - Fibaro
Facebook