Inteligentny Dom
Aktualności
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@fibaro.com

Damian Laskowski 512-579-845
d.laskowski@fibaro.com

Przemysław Cybulski 668-147-386
p.cybulski@fibaro.com

SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU FIBARO

Inteligentny dom posiada system czujników i detektorów oraz jeden zintegrowany system sterowania wszystkimi podłączonymi do centrali urządzeniami. Dzięki informacjom które pochodzą z różnych elementów systemu wpływa na zmiany środowiska, maksymalizację funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa oraz minimalizację kosztów eksploatacji i modernizacji. System inteligentnego domu może być wykorzystywany praktycznie w każdym rodzaju budynków, począwszy od mieszkań, poprzez domy, szkoły, hotele i budynki biurowe. Instalacja powyższych rozwiązań jest dostępna dla każdego. Ze względu na dynamiczny rozwój techniki, najbardziej zaawansowane technologie stają się dostępne dla coraz szerszego grona odbiorców, dzięki czemu koszt budowy i wyposażenia nowoczesnego budynku maleje w stosunku do korzyści jakie płyną z użytkowania takiego obiektu. Jego podstawową cechą jest zdolność do adaptacji nowych rozwiązań bez konieczności zmian struktur w nim działających.

MOŻLIWOŚCI SYSTEMU

Dzięki systemom inteligentnego domu jesteśmy w stanie sterować:

A TAKŻE WIELOMA INNYMI URZĄDZENIAMI…

Inteligentny Dom FIBARO jest w tej chwili jednym z najdoskonalszych rozwiązań inteligentnego domu, jakie są dostępne na światowym rynku. Dzięki FIBARO nie musimy już układać setek metrów okablowania, co wpływa na bezinwazyjny montaż. Pozwala nam to również uzyskać lepszą  cenę, umożliwiając wykonanie systemu już za kwotę poniżej 4 tysięcy PLN.

Zminiaturyzowane moduły sterujące, instalujemy w puszce podtynkowej np. za włącznikiem światła, rolet, w gnieździe elektrycznym itd. Nie tylko obniża to znacznie koszt samej instalacji, ale umożliwia również jej bezproblemowy rozwój. Nie trzeba, jak w przypadku przewodowych instalacji Automatyki Budynku, ułożyć zawczasu okablowania do miejsca, w którym ma być zamontowany element sterujący. Gdy nadejdzie czas remontu, zmiany koncepcji zagospodarowania wnętrza lub jego funkcji użytkowych, wystarczy wyjąć moduł i zainstalować go w innym miejscu.

inteligentny dom FIBARO

Inteligentny Dom, to przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo.
To on powinien dostosowywać się do Twoich potrzeb, a nie Ty do niego.

System FIBARO

automatyka domu

Nowe rozwiązania = Nowe możliwości

Inteligentny Dom FIBARO został stworzony w taki sposób, aby można było zainstalować go w każdym mieszkaniu, domu czy biurowcu, nie naruszając w najmniejszym stopniu infrastruktury obiektu. Co przyczyni się do podniesienie komfortu, znacznych oszczędności oraz zwiększenia bezpieczeństwo.

Dzięki FIBARO oferujemy Państwu pełną kontrolę nad swoim domem czy biurem bez konieczności uszkadzania ścian, przerabiania rozdzielni czy wymiany włączników.

To my się mamy dostosować do Państwa a nie na odwrót.

Do niedawna instalowanie systemów inteligentnych domów poniżej 10 tys. złotych było niemożliwe. Do tego trzeba było liczyć się z poważną ingerencją w systemy elektryczne budynku oraz uszkodzenia ścian spowodowane kuciem, bądź wycinaniem kanałów instalacyjnych.

Lecz teraz nie musicie się już martwić. Teraz macie FIBARO !

Propozycje zastosowania systemu inteligentnego domu FIBARO


Inteligentne Mieszkanie o powierzchni 50m²

inteligentny budynekNiemożliwe ? … A jednak możliwe !
Już teraz za pomocą miniaturyzacji i zastosowaniu technologii bezprzewodowej Z-WAVE jesteśmy w stanie wyposażyć twoje mieszkanie w „piąty zmysł”. Instalując w nim system monitoringu i sterowania ogrzewaniem, system sterowania roletami, system sterowania oświetleniem, a nawet bezprzewodową kamerę. Wyposażymy cię w darmowe aplikacje do sterowania. Zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz, z pracy, czy z wakacji nad morzem, będziecie mogli „zajrzeć” do waszego mieszkanka. Sprawdzić co się dzieje, czy zapalić lub zgasić światło zdalnie, zmniejszyć lub zwiększyć ogrzewanie lub zasłonić rolety z pomocą jednej aplikacji na swoim smartphone lub tablecie. Dostęp zdalny do Twojego mieszkania z nami stanie się standardem.

A to wszystko za jedyne 3200,-


Inteligentne Mieszkanie lub Inteligentny Dom o powierzchni 120m²

inteligentne domyMarzycie o wygodzie, komforcie i relaksie po przepracowanym ciężko dniu? Chcecie wiedzieć co się dzieje w Waszym domu, o każdej porze dnia i nocy, czując jednocześnie pewność, że wszystkie Wasze dobra są bezpieczne?
Możemy spełnić Wasze marzenia.
Wyobraźcie sobie, że wracacie do domu samochodem, na zewnątrz jest ciemno i panuje srogi mróz, a Wy marzycie o cieple i gorącej herbacie po powrocie do domu. Nic prostszego system FIBARO spełni Wasze życzenia. Wystarczy, że aktywujecie w telefonie, scenę „Powrót Do Domu”. Po tej komendzie system automatycznie rozpocznie podgrzewanie wybranych pomieszczeń, w kominku zapali się płomień, a w czajniku podgrzeje się woda na herbatę. Co więcej, z dozowników uwolni się Twój ulubiony zapach, a wokół domu oświetlenie włączy się na 30%. Te i wiele innych możliwości daje Wam system FIBARO. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia.
W tej ofercie wyposażymy Wasz dom w systemy sterowania urządzeniami elektrycznymi, kontroli oświetlenia, sterowania roletami, ochrony przed zalaniem i pożarem, sterowania ogrzewaniem (w każdym pomieszczeniu) oraz monitorowania i nadzoru Twojego Inteligentnego Domu.
Zainstalujemy Wam darmowe oprogramowanie do sterowania i monitorowania Waszego domu, a o wszystkich ważnych zdarzeniach zostaniecie poinformowani SMS’em, PUSH’em lub E-MAILEM.

To wszystko i wiele więcej za jedyne 6050,-


Inteligentny Dom o powierzchni 270m²

automatyka domówBezpieczeństwo i wygoda… Czemu nie?
Chcecie zapewnić komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo wszystkim domownikom? System FIBARO spełni wasze oczekiwania! Chcecie wiedzieć co się dzieje w waszym domu o każdej porze dnia i nocy? System FIBARO jest gotów do współpracy! A może chcecie by Wasz dom „czytał” w waszych myślach i działał zanim Wy zdążycie ruszyć palcem? I tu FIBARO przychodzi z pomocą.
W tej opcji „naszpikujemy” Wasz dom funkcjonalnością rodem z filmów sience-fiction. Już teraz wstając w nocy nie będziecie musieli martwić się szukaniem włącznika, ani tym, że włączone światło razić będzie partnera. FIBARO wykryje stopy stawiane na podłogę i automatycznie włączy nocne oświetlenie pod łóżkiem i na drodze do łazienki. Przy wejściu i wyjściu z pomieszczeń oświetlenie samo będzie się zapalało i gasiło. Temperatura w każdym pomieszczeniu będzie mogła być inna i zgodnie z Waszymi upodobaniami zmieniać się w ciągu doby. Po podjeździe samochodem do bramy dom rozpozna domownika i samodzielnie otworzy bramę i włączy zewnętrzne oświetlenie. O wszelkich naruszeniach, wyznaczonych przez Was stref, zostaniecie niezwłocznie powiadomieni, a obraz „na żywo”, z kamer zainstalowanych w Waszym domu, dostępny będzie na wyświetlaczach Waszych telefonów.

A to wszystko już za 16 000,-

Wszystkie podane ceny są cenami netto oraz podane są w PLN. Do powyższej ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% lub w przypadku zamówienia produktu z instalacją u klienta 8%.

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ NA ŻYWO Z MOŻLIWOŚCIAMI INTELIGENTNEGO DOMU FIBARO W NASZYM SALONIE POKAZOWYM

Znajdą nas Państwo w Galerii Wisła 09-400 Płock ul. Wyszogrodzka 144 na I-piętrze
Największy salon pokazowy inteligentnego domu FIBARO w Polsce.

Dziś każdy szuka możliwości, żeby ułatwić sobie życie. Jesteśmy w ciągłym biegu mając na swojej głowie wiele obowiązków. Inteligentny Dom to nic innego jak możliwość stworzenia wokół siebie idealnych warunków by zwolnić tępo i cieszyć się każdą zaoszczędzoną chwilą.

Facebook