O firmie
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@fibaro.com

Damian Laskowski 512-579-845
d.laskowski@fibaro.com

Przemysław Cybulski 668-147-386
p.cybulski@fibaro.com

ERDOM Instalacje Płock

Jesteśmy nowoczesną firmą handlowo – usługową, zajmującą się kompleksową obsługą realizacji związanych z domem inteligentnym. Jako autoryzowany dystrybutor FIBARO oferujemy pełną gamę produktów pozwalających stworzyć Inteligentny Dom oraz ich instalacje płock i okolice.

Zajmujemy się również dystrybucją takich marek jak:

FOREST – producent komfortowych i cichych przesłon okiennych,

AVE – producent ekskluzywnego osprzętu elektrycznego,

OBZOR – producent nowoczesnych szklanych włączników.

Ponadto jako nie liczni na polskim rynku specjalizujemy się nie tylko w systemach domu inteligentnego, ale również w branży oświetlenia ŚWIATŁOWODOWEGO i oświetlenia LED. Posiadamy w swojej ofercie taśmy led z 5-letnią gwarancją. Wykonujemy kompozycje z światłowodów na indywidualne zamówienie Gwieździste Nieba czy żyrandole światłowodowe.

Oferujemy bogatą ofertę rozwiązań oraz kompleksową obsługę, integrację wielu dziedzin i technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt do monitoringu, systemy alarmowe czy windy do agd/rtv.

Zajmiemy się również montażem przesłon okiennych z napędem elektrycznym takich jak Rolety Zewnętrzne, Rolety Wewnętrzne, Rolety Rzymskie, Karnisze oraz przesłony do ogrodów zimowych.

Dostarczamy rozwiązania dla:

Zakres naszego wsparcia, to:

Możemy naszym klientom zaoferować sprzedaż detaliczną oraz hurtową, jak również szkolenia, montaż i konfigurację.

To Państwo definiują swoje potrzeby, my oferujemy ich rozwiązanie.
Zapraszamy do salonu pokazowego, gdzie jest możliwość poznania systemu Inteligentnego Domu Fibaro oraz pozostałych rozwiązań które posiadamy w ofercie.

 

inteligencja-fibaro

Inteligentny dom to nie system, to styl życia!

To czym się zajmujemy jest naszą pasją, dlatego działamy z wielką precyzją i zaangażowaniem. Doświadczenie zdobyte w realizacjach owocuje najwyższym poziomem profesjonalizmu, docenianym przez naszych klientów. Zaufało nam zarówno wiele firm jak i osób prywatnych. Nasze realizacje obejmują między innymi: prywatne domy, mieszkania, apartamenty, rezydencje, a także kluby muzyczne, restauracje, teatry, muzea, hotele.

SYSTEMY INTELIGENTNEGO BUDYNKU

 

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU POKAZOWEGO W GALERII HANDLOWEJ WISŁA I-PIĘTRO, GDZIE ZAPREZENTUJEMY JAK DZIAŁA NASZ SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU NA ŻYWO W DOMU ZAARANŻOWANYM NA PONAD 100M2.

DODATKOWO ZAPREZENTUJEMY PAŃSTWU DZIAŁANIE ŻALUZJI,ROLET ORAZ KARNISZY ELEKTRYCZNYCH.POSIADAMY RÓWNIEŻ KOMPLETNĄ WYSTAWĘ EKSKLUZYWNEGO OSPRZĘTU AVE, ORAZ MINIMALISTYCZNYCH WŁĄCZNIKÓW I GNIAZDEK OBZOR.

PONADTO W NASZEJ OFERCIE:

-PROFESJONALNE TAŚMY LED ORAZ KOMPONENTY LED,

-LAMPY ORAZ OPRAWY LED,

-MODUŁOWE KANAPY FIRMY FEYDOM !

TO TYLKO CZĘŚĆ NASZEJ OFERTY SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! 🙂

Posiadamy najnowocześniejszy salon pokazowy Fibaro w POLSCE !

Facebook