Aktualności
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@fibaro.com

Damian Laskowski 512-579-845
d.laskowski@fibaro.com

Przemysław Cybulski 668-147-386
p.cybulski@fibaro.com

Sterowanie klimatem

inteligentne ogrzewanie domu

ogrzewanie domu


Sterowanie ogrzewaniem za pomocą sytemu FIBARO w łatwy sposób umożliwia kontrole nad piecami centralnego ogrzewania, klimatyzatorami, pompami ciepła itp. urządzeniami.
Sterować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach można na różne sposoby. Jednym z nich jest sterowanie po przez Bezprzewodowy Elektroniczny Termostat Grzejnikowy który jest zasilanym bateryjne urządzeniem działającym  w oparciu o protokół Z-Wave. Urządzenie to sterowane jest również za pomocą kontrolera Fibaro Home Center.
Termostat utrzymuje zaprogramowaną temperaturę w pomieszczeniu i pozwala na szybką zmianę ustawień z panelu sterującego.
Dzięki temu można łatwo zaprogramować wymaganą temperaturę dla całego domu / mieszkania, w cyklu dobowym bądź tygodniowym, co oszczędza energię i czas. To co wyróżnia nasz termostat grzejnikowy to przedewszystkim zewnętrzny czujnik temp. który montujemy w miejscu gdzie temp. zawsze powinna byc właśnie tam idealna np. przy kanapie w salonie.
Można także tak zaprogramować System Fibaro, by nie były ogrzewane pomieszczenia, w których jest otwarte okno. Temperatura może być ustawiana indywidualnie dla każdego z pomieszczeń, na przykład w zależności od pory dnia.
Innym sposobem jest sterowanie po przez elektrozawory z którymi System Fibaro może współpracować, dzięki czemu jest możliwa integracja z kaloryferami oraz ogrzewaniem podłogowym.

Ciepło, zimno. Tak jak chcesz.

Szczególnie w zimowe dni nie ma nic przyjemniejszego niż powrót do ciepłego domu. Dzięki FIBARO możesz uruchomić ogrzewanie i ustawić Twoją ulubioną temperaturę siedząc jeszcze w pracy. Wystarczy telefon lub tablet. Z łatwością stworzysz plan klimatyczny, dzięki któremu Twoje ogrzewanie będzie utrzymywało konkretną temperaturę na każdy dzień tygodnia w wybranym przedziale godzinowym. Ustaw inteligentne ogrzewanie tak, by poranne rozstanie z kołdrą było łatwiejsze. Dobierz temperaturę w nocy, by sen był komfortowy, a Ty rano wypoczęty. Panel klimatyczny zapewni ci komfort, jakiego do tej pory nie doświadczyłeś.

 

klimat-03KILIMATYZACJA

Za ciepło? Nie prostszego; dopasuj klimatyzację do swoich potrzeb. Skonfiguruj system FIBARO tak by bez konieczności Twojej ingerencji obniżał temperaturę w Twoim domu zapewniając Ci komfort w upalne dni.

 

WILGOTNOŚĆ

Wpływ pary wodnej na życie codziennie nie zależy od jej bezwzględnej ilości, lecz od procentowej wartości wilgotności zależnej przede wszystkim od temperatury. System FIBARO daję Ci możliwość utrzymania odpowiedniej wilgotności automatycznie i samoistnie otrzymując odpowiednio zaprogramowany przez Ciebie procent wilgotności.

 

WENTYLACJA

Dobra wentylacja jest niezbędna dla zdrowego, przyjemnego i komfortowego powietrza wewnątrz pomieszczeń. System FIBARO daje nam możliwość sterowanie każdym systemem wentylacyjnym, zapewniając Ci dopływ świeżego powietrza do Twojego domu. Systemy wentylacyjne odgrywają co raz większa rolę w naszym codziennym życiu, dlatego moduły FIBAR muszą zapewnić nam nad nimi całkowitą kontrolę.

Facebook