Aktualności
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@fibaro.com

Damian Laskowski 512-579-845
d.laskowski@fibaro.com

Przemysław Cybulski 668-147-386
p.cybulski@fibaro.com

Rolety Bramy Windy

rolety i bramy


Dzięki FIBARO nie musisz już pamiętać o codziennym zamykaniu i otwieraniu rolet, markiz czy karniszy. Zapewnimy Ci najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób sterowania nimi a ponadto zautomatyzujemy tak, aby w zimę dogrzać, a w lato ochronić przed nagrzaniem Twojego domu.

Możemy również sterować z poziomu telefonu,tabletu czy komputera każdym rodzajem bramy wjazdowej bądź garażowej dzięki czemu brama np. sama uchyli się rano, aby wypuścić Twojego pupila na dwór. W celu zwiększenia bezpieczeństwa możemy zaprogramować automatyczne zamykanie bramy po np. 5min od każdego otwarcia.

 

Sterowanie zdalne i ręczne niezależnie od tego czy jesteś w pracy, na urlopie czy na zakupach, steruj zdalnie roletami, markizami, bramą garażową, a nawet zamontowanymi w oknach żaluzjami. Możesz to robić przy pomocy aplikacji na Twój smartfon lub tablet, oraz przy pomocy ściennych klawiszy w domu.

inteligentne markizy

 

Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz  mechanizmy do rolet rzymskich, karniszy, markiz, rolet zew. i wew. najlepszych producentów takich jak FOREST czy Jacker.

Posiadamy w ofercie również windy do TV, windy do barków, sprzętu agd czy windy do projektorów oraz ekrany projekcyjne.

 

 

Dzięki zespołowi inżynierów oraz kreatywnemu podejściu do każdej inwestycji jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie typowe wymagające ponadprzeciętnej wiedzy oraz dostępu do najnowszych technologii.

inteligentne rolety okienne

 

automatyka bram
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na rolety elektryczne. Nasza firma kładzie duży nacisk na komfort i wygodę naszych Klientów stąd też oferujemy bardzo duży wybór przesłon okienny sterowanych za pomocą systemu FIBARO. Dzięki napędom elektrycznym przystosowanym do działania z systemem FIBARO dajemy komfort pełnego sterowania z poziomu interfejsów urządzeń mobilnych z każdego miejsca na świecie. Rolety sterowane to ogromny komfort, na który mogą sobie Państwo pozwolić już dzisiaj. Doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w biurze. Wszędzie tam, gdzie oczekujesz bezpieczeństwa, ciszy i komfortu dostosowywania oświetlenia słonecznego. Nasza oferta zawiera zaawansowane technologicznie systemy, które doskonale sprostają najwyżej stawianym wymaganiom. Oferowane piloty do rolet mają ciekawe wzornictwo, jak również wiele funkcjonalnych opcji, które maksymalnie uproszczą korzystanie z rolet. Natomiast silniki do rolet zewnętrznych to bardzo jakościowe mechanizmy, które zostały rzetelnie przetestowane i sprawdzone. Dzięki temu trafiają do Państwa akcesoria, które będą służyć wiele lat i pozwolą na osiągnięcie najwyższego zadowolenia.
Rolety Elektryczne to również świetny sposób zaoszczędzenia na rachunkach za ogrzewanie. Dzięki odpowiedniej konfiguracji rolety w lato nie pozwolą nagrzać się pomieszczeniu w zimę natomiast otworzą się gdy słońce będzie świecić i zamkną gdy już zajdzie.
Facebook