Aktualności
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Damian Laskowski 537-844-840
d.laskowski@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Konrad Hałaczkiewicz 516-440-554
k.halaczkiewicz@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Oświetlenie Domu

light


Oświetlenie w nowoczesnych budynkach jest czymś więcej niż tylko podstawowym wymogiem – może ono odgrywać ważną rolę w projekcie architektonicznym oraz wpływać na wydajność energetyczną budynku, nie wspominając o dobrym samopoczuciu mieszkańców czy efektywnym zarządzaniu oświetleniem za pomocą systemu inteligentnego domu. Dzięki FIBARO możemy płynnie rozjaśniać punkty świetlne zarówno tradycyjne, halogenowe jak i LED.
Oświetleniem możemy sterować za pośrednictwem telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych, kontrolerów oraz przycisków.

Możemy również sterować oświetleniem Twojego domu za pomocą czujników ruchu czy obecności, bądź konfigurując je z innymi urządzeniami takimi jak TV, nagłośnienie, rolety itp.

W swojej ofercie oprócz systemu sterowania oświetleniem dostarczymy i zamontujemy oświetlenie LED najwyższej jakości, światłowody oraz designerskie i nowoczesne lampy.

W ofercie posiadamy taśmy led z 5 letnią gwarancją o zwiększonej iluminacji przy minimalnym poborze prądu. W naszym salonie pokazowym w galeri handlowej Mazovia w Płocku przygotowaliśmy prezentacje taśm o różnej mocy, aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniego źródła. Posiadamy rownież ekspozycje oświetlenia światłowodowego, gwieździste niebo, oraz żyrandol światłowody.

 

Hitem przyrgb_top_pl systemach inteligentnego domu są TAŚMY LED RGBW dzięki którym osiągniemy wszystkie barwy oświetlenia łącznie z kolorem białym ciepłym. Taśmy te nie tylko odpowiednim kolorem poinformują nas o przyjściu gości czy odstraszą złodzieja symulując syreny policyjne po włączeniu alarmu, ale pozwolą nam zmienić klimat i nastrój domu np. codziennie rano gdy czujnik ruchu wykryje ruch taśmy led RGBW włączą się na kolor Biały Zimny co zdecydowanie bardziej pobudzi do życia cały dom. Natomiast wieczorem po wykryciu ruchu taśmy led RGBW uruchomią kolor Biały Ciepły co umili i ociepli nawet najchłodniejsze wieczory. Dodatkowo w ciągu dnia taśmy led mogą pełnić formę dekoracji i tu włączać taśmy led nasz ulubiony kolor.

 

 

Erdom Instalacje Płock - Fibaro
Facebook