Aktualności
Kontakt z nami

Mariusz Cybulski 531-900-434
m.cybulski@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Damian Laskowski 537-844-840
d.laskowski@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Konrad Hałaczkiewicz 516-440-554
k.halaczkiewicz@mieszkaj-nowoczesnie.pl

Bezpieczeństwo Domu

alarm bezpieczenstwo


Fibaro zapewni Ci bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

System FIBARO to przede wszystkim bezpieczeństwo. Dzięki integracji wszystkich naszych urządzeń mamy możliwość stałego kontaktu i pełnej kontroli nad naszym domem z dowolnego miejsca na ziemi. Nie obawiaj się czy masz w domu intruza czy za  pomniałeś wyłączyć światło w sypialni. Dom nie zapomina! Samoistnie się zabezpieczy i uzbroi, po czym poinformuję nas wysyłając wiadomość na nasz telefon, uruchamiając ledy RGBW symulując syreny policyjne oraz wykonując wszystkie inne czynności mogące jeszcze lepiej zabezpieczyć nasz dom.

Fibaro-Soft-Alarm

Fibaro Wykryje wiele rodzajów zagrożenia

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też przykładamy szczególną uwagę do funkcjonalności związanej z szybkim wykrywaniem niebezpieczeństw oraz raportowaniu o nich. System inteligentnego domu FIBARO poinformuje Cię o potencjalnym pożarze, zalaniu, włamaniu czy ulatniającym się gazie.  Inteligentny Dom zadba o to, aby odłączyć wodę gdy instalacja hydrauliczna okażę się wadliwa. Gdy wykryje, że ulatania się gaz odetnie jego dopływ, wywietrzy mieszkanie i poinformuje o zaistniałym zdarzeniu. Wykrywając próbę włamania, uruchomi alarm, wezwie ochronę i dostarczy podgląd z zamontowanych kamer bezpośrednio na Twoje urządzenia mobilne.

Gwarancja bezpieczeństwa tylko z FIBARO.

 Fibaro-automatyka-budynkowa-flood

Sam ustal reakcję na wykryty alarm

Twój inteligentny dom pozwoli zadbać Ci o bezpieczeństwo rodziny na wypadek pożaru i innych zagrożeń. Sam możesz ustalić jakie działania ma podjąć centrala HOME CENTER na wypadek alarmu pożarowego, zalania lub próby włamania. W przypadku czujnika dymu, wykrycie zagrożenia może spowodować automatyczne uniesienie rolet, otwarcie bramy garażowej i okien, a także wytycznie świetlnej drogi ewakuacyjnej. Możesz również ręcznie uruchomić scenę bezpieczeństwa, która wykona te wszystkie ułatwiające pracę służbom ratunkowym czynności, po naciśnięciu jednego klawisza w aplikacji na telefonie lub tablecie.

czujnik dymu
Erdom Instalacje Płock - Fibaro
Facebook